| urano a întrebat:

ce parere aveti despre procesorul Intel pentium dual core g860, 3000GHz? sa duca Grand Theft Auto V sau Crysis 3? app pe medium si 1680x1050 tongue

am 8 gb ram ddr3
hd 7750 2gb ddr3
hdd 500 gb
500W sursa

dau funda!

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Posibil, probabil...

Răspuns utilizator avertizat
| Alexxxyk a răspuns:

Da gta 4 pe low si crysis 3 pe low(baga rezolutia mica si full screen)

| SnowMc a răspuns:

Procesorul este extrem de bun pentru pretul lui si poate duce si far cry 3 (low cu o placa video 512mb ) (medium-high cu o placa video de 1gb )

| dragoscr17 a răspuns:

Salut eu am am acelasi processor ca tine dar am 4 gb ram ddr3 placa vide nvdiva GeForce 630 de 2gb 128 bti hdd de 160 gb si surasa tot de 500 si am rulat gta 4 cu totul la maxim fara niciun lag la fel si nfs the run asasin cred 3 tot la maxim