| andreirobert15 a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din clasa, ea nu stie ca o plac!
Azi la ora de sport a venit in spatele meu si ma loat de gat cu scuza ca sunt prea inalt si nu vede ce face doamna, ma tinut de gat vreo 5 minute pana i-a venit randul ei sa faca exercitiul ala!
ce inseamna?

4 răspunsuri:
| tacitacitaci a răspuns:

Fetele au acest "talent" de-a te baga al naibi in ceata. Azi te tine de mana, maine nici nu te baga in seama. Azi te imbratiseaza, maine nici nu te atinge.
Nu poti zice sigur daca te place sau nu, tot ce-i posibil. Baga-te pe ea laughing

| Moryami a răspuns:

Te place si ea big grin

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Cred ca te place si ea parerea mea daca nu are prieten incearca sa vb cu a si spune-i ceea ce simti

| Crf22 a răspuns:

Te-a ¨loat¨de gat? A vrut sa te omoare!