| Crudu_Alex_1997 a întrebat:

Salut am 15 ani si 4 luni si am 1.70m si am facut vreo 2 luni sala dar mam lasat de ea finca a inceput sa ma doara spatele. Intrebarea mea este o sa mai cresc in inaltime daca ma doare spatele?

Răspuns Câştigător
| axel112 a răspuns:

Te-a durut ca nu ai fost obisnuit cu efortul fizic iti spun mai cresti pana la 16 ani si apoi te opresti nu cresti de la durere iti spun eu cresti daca corpul produce hormoni de crestere

| Crudu_Alex_1997 explică (pentru axel112):

Mersi mult de raspuns

| axel112 a răspuns (pentru Crudu_Alex_1997):

Atunci da-mi funda plz

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Da

| ButterflyAlina a răspuns:

Da,o sa cresti, doar ca nu stiu daca iti mai trebuie, nu cred ca esti jucator de basket...

| Crudu_Alex_1997 explică (pentru ButterflyAlina):

Si daca joc basket cu cat ma mai inalt

| ButterflyAlina a răspuns (pentru Crudu_Alex_1997):

Ajungi la 2 metri

| ღĄиÐяeeαღ a răspuns:

Da, sari in sus non-stop si o sa fi si mai inalt! (fara sarcazm)