| Mindjackk a întrebat:

Salut, am facut 14 ani pe 27.7 si inca nu mi-am facut buletinul, ca la 2 zile dupa aceea am intrat in spital(o mica altercatie)... iau amenda pentru ca n-am facut buletinul? Momentan as vrea sa mi se vindece fata si apoi ma voi duce.

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

Stai chill ca nu iei amenda.winking te poti duce linistit dupa ce ti sa vindeca fatawinking

5 răspunsuri:
| OFetitsaRoz a răspuns:

Nu stai calm....nu o sa te amendeze nimeniwinking eu stiu persoane la 17 ani nu are nici certificat de nasterelaughing)))

| Skarz a răspuns:

Nu iei nicio amenda, trust me, eu cu buletinul de 14 ani am tot tras...1 an pana sa-l fac, facandu-l ulterior la 15 ani si nu mi-a zis nimeni nimic.

| Mindjackk explică:

Thx guys, dar doar la unul pot sa dau funda...ii dau la Skarz, ca el a si rabdat 1 an laughing merita asta. big grin

| Mindjackk explică (pentru Mindjackk):

EDIT: skarz nu are cont...Torsi multumesc.big grin

| torsi a răspuns (pentru Mindjackk):

Nu ai pentru ce.winking