| sergiumauri08 a întrebat:

Salut
Am internet de la romtelecom si descarc cu 600 si vreau sa imi schimb contractu sa descarc cu mai mult...
Cand am facut contract am semnat pe 2 ani si mai sunt cateva luni dar nu mai stiu unde am contractu. unde pot afla cate luni mai am din contract?
Daca se poate schimba contractu ce trebuie sa fac sa sun la ei sau sa merg la oficiul romtelecom?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti intreba la Romtelecom si o sa afli cat mai ai. Si contractul se poate schimba si inainte de implinirea termenului, doar ca pentru internet de mai mare viteza o sa platesti cu ceva mai mult.