| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
As vrea sa îmi pun cardul contactless in husa la telefon, știe cineva dacă am husa de sticla dacă pot plăti?

2 răspunsuri:
| RStar a răspuns:

Merge, însă riști sa îl demagnetizezi și va trebui sa îți scoți altul nou. Cel mai bine folosește Apple pay / Samsung pay sau ce aplicație dorești, este mai sigur și mai lejer, in plus nu stai cu grija pierderii cardului și nici nu strici design-ul telefonului.

| lCupidon a răspuns (pentru RStar):

Ideea e ca nu am nfc la telefon și designul telefonului nu are cum sa se strice pentru ca nu e husă transparentăhappy