| Edward121 a întrebat:

Salut/buna toti.Am o intrebare: Se pot depune zilnic actele pentru schimbarea buletinului? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Deyaaa18 a răspuns:

Da.
De luni pana vineri.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru buletin nu, pentru carte de identitate da, de luni pana vineri, de regula intre 8, 30 - 15, 00, vineri numai pana la 12, 00. Numai bine!

| Edward121 explică (pentru Ioandelasal):

Buletin si card de identitate e acelasi lucru big grin

| Ioandelasal a răspuns (pentru Edward121):

Card de identitate? De unde ai mai scos-o, este carte de identitate. Si nu sunt chiar acelasi lucru, sigur ca ambele sunt acte de identitate doar ca acum nu se mai fac buletine, forma este diferita si cu buletinul nu poti calatori in strainatate, cu cartea de identitate poti.

| Edward121 explică (pentru Ioandelasal):

Da scuze cartesad

| Pettricaaa a răspuns:

Pai de luni pana vineribig grin

| IrisMov a răspuns:

Decat in zilele lucratoare.

| Edward121 explică:

Va multumesc tuturor celor care nu au primit funda le dau vot!big grin

| spiceontheparty a răspuns:

Aualeu si vaualeu

| marcel32 a răspuns:

Da de la 7:30 pana la 10:00