| rtvskyline a întrebat:

Salut, cu ocazia "black friday" am cumparat de pe http://www.magazinultau.ro cate ceva. am dat comanda, si am dat comanda rapida, si inca nu m-am contactat nimeni sa imi ceara datele! este normal? am sunat eu si a raspuns cineva si a zis ca ceilalti sunt intr-o sedinta si cand revin ma vor suna:(

a mai comandat cineva de pe acest site?
vi s-a intamplat asa?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Odata ce te-ai logat in contul tau, trebuie sa ai ceva date acolo, nu are cum sa-ti ia bani daca nu stie date de contact.