| vladtaurus a întrebat:

Cum fac sa trimit ceva de la Bucuresti in Prahova fara sa imi iau teapa gen sa primesc coletul inapoi si sa raman cu transportul platit dus-intors degeaba.

6 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Plata transportului si a coletului in avans fie prin mandat postal, transfer bancar sau alta modalitate

| vladtaurus explică (pentru matrix100):

Cine iti plateste coletul in avans, poate transportul da. Vreau sa trimit un aparat de abdomene multifunctional, are vreo 8 10kg.

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Eu am trimit cu Atlasib si nu au returnat inapoi sau teapa...sau se poate face placa de catre cel care il primeste happy

| vladtaurus explică (pentru Mihai_Myshu_1994):

Si daca cel care primeste "uita" sa ridice coletul?

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns (pentru vladtaurus):

Daca cel care "uita" are un termen de cateva zile daca nu il ea in prima zi happy. Mi se pare ca 3 zile si dupa aceea ti se returneaza. Sau alta varianta Fan Courier

| sebykz a răspuns:

Si eu am folosit Atlasib, si e foarte bun ( nu returneaza)