| nurckye a întrebat:

Ma gandeam sa-mi cumpar un dihor de companie.
Puteti sa imi spuneti si mie: 1. Face la litiera?
2. Trebuie sa il scot pe afara, si daca da, la cat timp?
3.Toti veterinarii pot avea grija de dihori?
4.Cu scosul glandelor, cum este?

2 răspunsuri:
| NoobOrPro a răspuns:

Sa nu iti iei niciodata un dihor, crying mi-a omorat 2 pisici, iar pisicile nu iau facut nimic, nici macar nu l-au vazut, le-a apucat de gat si le-a supt sangele. A 2 zi le-am gasit moarte pe camp.

| Diida a răspuns (pentru NoobOrPro):

Le-ai gasit moarte pe camp? Asta e S.F! Tu cand ai vazut ca le suge sangele ai stat si te-ai uitat la dihor, ha? In plus, sunt 2 specii diferite. Una este cea care mananca oulale gainilor si alta este de companie, chiar daca in romana poarta acelasi nume. Cea de companie este foarte jucausa si adorabila, daca era capabila sa omoare pisici nu mai era animal de companie.