| Th3Li0N a întrebat:

Salut.Nu credeti ca TPU ar trebui sa faca separat intrebari pentru metin2? Nu de asta dar e culmea rau la fiecare 5 minute intrebare despre metin2 eu nu gasesc altceva numa metin2 aici rar gasesc cs1, 6 call of duty chestii... Nu mai suport eu am 14 ani si sincer metinu las recomanda la varstele intre 5-11 ani dar multi se joaca si alti de 15 -16 ani chiar si 18 si baga banii in joc pentru nimic adica ori cum ajungi la cont banat sau furat, sau alti mai slabi la creieri ii pusca otelu +9 si ceau metin2.Deci se joaca inutil.Si in plus metin2 nu este un joc unde sa inveti ceva adica ma refer la respect daca il bati pe unu ai hack daca mori te face noob daca nu faci duel inseamna ca tie frica ce pui mei au astia si alti de 9 ani invata dupa iei sa injure si asta e o problema mare ca schimba vocabularul tuturor copiilor si eu de aia pun intrebarile pe TPU ca sa incerc sa ajut asa lumea sa o schimb asa din punct de vedere psihologic sa nu se indrepte spre cai gresite caci cum e lumea din anul 2010 pfoai este un dezastru injuraturi,tigari, droguri, bauturi alcoolice etc... Dar in metin2 se invata multe prostii si e un joc inutil ascultatima nu fiti dependent de acest joc nu invatati.nu iesiti afara, este un defect din punct de vedere scolar, fizic si vocabularistic!

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Și eu joc uneori metin(din plictiseală)si îți dau dreptate.Copiii n-au ce căuta pe metin pentru că nu știu să se comporte ca să zic așa.Toți se cred șmeni si tari si dacă văd pe Gm o iau cu toții la fugă.
Vine un war la tine cu vreo 30 levele mai mare ca tine te provoacă la duel.tu zici nu.el zice
"plssss plss plsssss"Parcă sunt obsedați de jocul ăsta.
Odată am văzut pe TPU o intrebare care suna cam așa:
"Nu stiti un metin2 in care poti face sex, plsss plss?"
Cu alte cuvinte metinul ne prosteștelaughing
Revenind la întrebarea ta nu cred că TPU merită să se mânjească cu acest joc total idiot.
Ai respectul meuhappy
Dacă dai peste vreun metinar ai grijă că te ia la înjurăturilaughing

| Th3Li0N explică (pentru єχcєєℓ):

laughing Ma da sa stii ca ai dreptate.Am un prieten care se joaca o data i-am spus nu te mai juca metin2 e o prostie el dupa aia ma ia cu bataie si nu stiu eu ce si si-a luat o bota de pe strada si o fugit dupa mine! Ala lo zapacit metinu deja bota aia e un fms pentru el! Pfuu copil turbat e ala

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Th3Li0N):

laughingUnii se filmează pe youtube jucându-se metinlaughingDar povestea ta e mai tarelaughing

| Th3Li0N explică (pentru єχcєєℓ):

Mda am vazut si eu pe youtube se bate un sura cu war parca.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Th3Li0N):

Metinul dăunează grav sănătății.

| Th3Li0N explică (pentru єχcєєℓ):

Vezi ma eu ascund pagina asta ca vine prietenu si iar a fugi dupa mine si atunci a avea si o armura +9 pentru mine e un pantalon si un tricou dar pentru el e o platosa de tigru+9 bine am zis?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu m-am saturat de copii de pe metin...eu am dat sugestie la TPU, inregistrare pentru useri cu CNP si peste 16 ani.scuze daca te "ofensesti", dar copii....la scoala nu pe TPU si metin.

Eu nu postez intrebari despre call of duty, cu toate ca am toata seria pe steam, deoarece copii astia nu au bani sa-si cumpere si nu are cine sa ma ajute cu vreun raspuns, daca am nelamuriri.

Răspuns utilizator avertizat
| Rockerul23 a răspuns:

Nu stau sa citesc tot, am chestii mai bune de facut.
Nu, nu este necesara o alta sectiune special pentru Metin2.
Metin2 este un joc si toate intrebarile despre acest joc ar trebui puse in Jocuri PC/online.
Sunt multe intrebari despre Metin2 deoarece, multi nu stiu sa joace un joc calumea sa zic asa.
Pentru mine, Metin 2 este cel mai jalnic joc lansat vreodata.

| ѕмιℓєє a răspuns:

Urăsc Metin.
Ce categorie? Mai bine să se desfinţeze toate Metinurile straight face, nu faci altceva decât să te înjuri cu alte persoane şi să omori nişte urşi, driade, butuci posedaţi straight face...

| TellaPro a răspuns:

Acum serios eu nu prea cred ca metin2 este un joc naspa, eu cred ca este un joc frumos dar cu acest comentariu eu cred ca exagerezi.

| Th3Li0N explică (pentru TellaPro):

Eu incerc sa spun adevarul si cred ca am reusit. Parerea mea e ca poate am exagerat dar nu asa mult recunosc dar 80% ce am scris e adevarat. Acum evident ca cei care joaca metin2 au un gand negativ despre intrebarea mea