| tanasewaly a întrebat:

o problema care nu stiu care este cauza.cand pornesc calculatorul mi se intrerupe semnalul catre monitor, care se inegreste total.trebuie sa dau cateva restarturi ca sa il pot porni.mai mi se intampla si in timpul functionarii. ce sa fie placa video sau placa de baza.merci

2 răspunsuri:
| Y2k a răspuns:

Poi problema cred ca ar fi din cauza placii de baza, pentru ca nu poti sti de ce nu-ti porneste! Poate fi de la ram, hdd chiar placa video incearca sa mergi la cineva care se pricepe! bft

| Madalin_8530 a răspuns:

Problema de la placa video