| GabyValdes a întrebat:

Canc pornesc calculatorul se aud 3 beepuri lungi repetate iar pe monitor nu arata nimic. Am aceasta problema de cateva zile si tot nu ii dau de capat. Eu cred ca este de la placa video... Cine poate sa imi zica si mie care este problema?

3 răspunsuri:
| Barnutiu_Cristi_1996 a răspuns:

Is devina ramihappy o placuta sau chiar toate s-au stricat sau sunt incompatibili intre ei sau cu placa de bazahappy

| GabyValdes explică (pentru Barnutiu_Cristi_1996):

Dar placile ram mergeau foarte bine... si sunt bine fixati in sloturile lor... oricum multumesc de raspuns.