| Stefan_Ionut_Danyel_1989 a întrebat:

am o problema cu telefonul cand ma suna cineva sau trimite mesaj nu imi apare numele, avandul trecut in agenda... pa poate ajuta cineva plss. dau funda tongue

4 răspunsuri:
| balanclaudiu13 a răspuns:

E aiurea. Ar fi cazul sa il vinzi sa il bagi in amanet pana nu se strica mai tare. Sa u daca ai noroc ar putea fi de la setari si sa te duci la sediul Orange/Vodafone/Cosmote (ce cartela ai ) si sa le spui sa ti-l reseteze. Bafta!

| Stefan_Ionut_Danyel_1989 explică (pentru balanclaudiu13):

Da dar faza este ca nu la toti mai apare cate un nume... si cand sun eu apare cu nume dar cand ma suna. este lipsa nume... nu stiu ce sa ii mai fac.

| balanclaudiu13 a răspuns:

Dupa parerea mea eu l-as vinde.winking faci cum crezi tongue

| USK a răspuns:

Pot fi 2 probleme:

1. Din setarile telefonului ( ai grija de unde citeste el agenda)
2. O mica problema de soft.