| doaryoo18 a întrebat:

Salut TpU am si eu o nelamurire cu pc-ul nu m`i se mai aprinde deloc ca si cum nu ar fi bagat in priza si am crezut ca e de la sursa dar am incercat alta sursa si tot degeaba mi-a spus cineva ca poate e de la procesor si am schimbat si procesorul si tot degeaba dar. daca pun procesorul lui la alt pc porneste dar nu se vede imaginea... nu stiti cam ce ar putea avea va rog sunt nou pe TpU

11 răspunsuri:
| Google123 a răspuns:

Pai Conteaza ce procesor ai,daca este compatibil,iar daca este o sa se vada asta tio pot promite eu, uite eu iti spun asa, te uiti la procesor iar dupa imi spui serialu'l pcu'lui si a procesorului iar eu iti spun daca e compatibil, dar daca nici asa nu merge e arsa placa de paza, o seara buna va doresc!

| doaryoo18 explică (pentru Google123):

Pai nu stiu care este serialul pc-ului dar aici pe procesor scrie asa : SDX14OHBK13GQ si sub el scrie : NAEIC AE 1115FFM
si sub : 9R15137D1O355 Procesorul e ADM Sempron dar serialul pc-ului nu il stiu...

| doaryoo18 explică (pentru doaryoo18):

Dar pc-ul are curent in el... se poate sa fie de la placa de baza?

| Google123 a răspuns (pentru doaryoo18):

Este arsa big grin amd'urile ard usor si cill, deci e arsa., sau am eu o placa de baza daca vrei tio dau moca!

| doaryoo18 explică (pentru Google123):

Pai daca vrei laughing si cum facem mi-o trimiti prin posta?
Numai sa se potriveasca cu a mea...

| doaryoo18 explică (pentru Google123):

Da-mi un id de mess ceva sa vorbim...

| Google123 a răspuns (pentru doaryoo18):

Da poftim fragmakercsalex@yahoo.com

| doaryoo18 explică (pentru Google123):

Da man... scuze. dar numai imi merge messu poti sa imi dai fb... daca vrei.

| Google123 a răspuns (pentru doaryoo18):

oh go on poftim Nita alexandru vasile am o poza cu un joc cu un cutit in mana knife!

| doaryoo18 explică (pentru Google123):

Frate nu te gasesc... Da-mi tu cerere am numele Doar Yoo am o poza cu unu care sta cu spatele cu gluga in cap. Daca vrei

| Google123 a răspuns:

Da