| yooocosti a întrebat:

am si eu o nelamurire.Tocmai ce am intrat pe id-ul de messenger si in lista mi-a aparut un id dasyavgh513, iar pe alt id mi-a aparut tot la fel niste id-uri asemanatoare. Daca scanez pe detector invisible imi spune ca acel id nu exista, este vorba de vreun virus aceste id-uri care apar in lista pe neasteptate si iti trimit mesaje din senin, sau sunt chiar persoane care folosesc aceste id-uri.
Astept raspund va rog mult happy

5 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Te floodeaza cineva cu booti... rolling eyes

| AframyK a răspuns:

Si eu am avut asemenea ID-uri, nu sunt oameni intotdeauna.Nu are rost sa le bagi in seama, da "ignore" la toate care sunt asa.E asadar numai o pierdere in plus de vreme ca trebuie sa le dai "ignore".

| frikk a răspuns:

Sunt boţi. dale ignore.bye'winking

| Adrianageorgiana a răspuns:

Nu cred ca sunt virusi, daca ar fi virusi ai avea probleme cu calculatorul pentru ca si eu am avut virusi si mi se inchidea messul, nu mai mergea internetul, imi dispareau foldere din calculator...