| Narcis494 a întrebat:

Am si eu o problema la messenger am intrat dimineata pe el si imi aparea ca nu e nimeni intrat, si un baiat imi stie parola si cred ca a intrat la mine pe mess si mi-a facut ceva sa nu mai vad pe nimeni in afara de id-ul meu

3 răspunsuri:
| Narcis494 explică:

Pai e mai mare ca minelaughing)rolling on the floor)

| kanfura a răspuns:

Eu zic ca in primul rand sa iti schimbi parola si in al doiela sa te uiti unde ai prieteni care leai dat ignor si daca sunt totii acolo inseamna ca le-a dat el ignor Funda!

| xXAlphaXx a răspuns (pentru kanfura):

In al doilea rand, eu zic sa-l iei la bataie pe baiatul ala pana-ti zice ce-a facut cu contul tau!