| EugenRomaniuc a întrebat:

Am un card de la volksbank si am InternetBanking activ. Le-am spus ca vreau sa pot face plati online cand mi-am schimbat cardul, dar vad ca nu pot. Nici pe eMag, nici pe iTunes nu imi recunoaste cardul. Trebuie sa fac vreo setare pe site, sau ma duc iar la ei la banca sa le cer sa-mi reschimbe cardul? Nu-s major.

1 răspuns:
| SorinaSuciu a răspuns:

Pai probabil ca nu ai confirmat pe e-mail sau pe altceva ca vrei sa poti face plati online ...sau poate e o simpl eroare