| AsulDePika a întrebat:

Salut TPU

Eu am kaspersky internet security 2013 si de curand am descarcat si Iobit MalwareFighter2.0 credeti ca se vor incurca reciproc.? L-am instalat pentru ca eu am si advanced system care si imi spunea ca trebuie sa decarc programul asta.

Si ma rog la ce e bun?

3 răspunsuri:
| Speed01mikz a răspuns:

Este pentru mallwares...mai sunt asemenea produse la fel ca si Mallware Bytes etc. Kaspersky este foarte puternic si mananca multe resurse. Daca vrei sa pastrezi mallware`ul pentru ca asa iti cere advanced system recomand sa iti iei un antivirus mai usor pentru calculator

| zdrangoi a răspuns (pentru Speed01mikz):

Kaspersky 2013 nu are decat 100 Mb.
Ce mari resurse consuma?

Răspuns utilizator avertizat