| 1q2w3e4r5t6y7u a întrebat:

Pe laptop Lenovo G510 cu procesor Intel® Core® i3-4000M 2.40GHz, 8GB, SSHD 8GB + 1TB, AMD Radeon 8750 2GB, FreeDOS, Black merge la setarile high GTA IV, BATTLEFIELD 4 su alte jocuri noi?

2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Gta 4 nu e joc nou, si nu nu merg. cu un i3 poate pe low-medium daca vrei battlefield 4 sau watch dogs

| TwiSt1997 a răspuns:

Iti merg pe medium... poate unele la high. Uita-te pe youtube si gasesti gameplay cu placa video sau procesorul.