| Holier a întrebat:

Stiti cumva de unde pot face rost de pernite din silicon fara surub pentru ochelari? Am cautat peste tot si nu pot sa gasesc decat cu surub sau direct cu ochelari.Doresc sa gasesc pernite din silicon care se lipesc direct, daca stiti un site din Romania care vinde as aprecia sa il lasati aici, ofer funda.

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Mergi la o optica si intreaba acolo. Daca nu se gasesc pe net, poate pot ei sa-ti aduca pe comanda.