| FlorinDiablo a întrebat:

Va cer ajutorul, am nevoie de niste sa le zic asa mesaje gen:
Nu primesc cu colindul, nu sunati la usa ies eu din cand in cand!
As mai avea nevoie de cateva tot referitoare ca nu primesc cu colindul

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo explică:

Nu totusi nu vreau sa imi bat joc de ei sa ii pun sa cante si dupa aia pass, Pun frumos un afis dar sa sune cat mai frumos si gata n-am chef sa ies de 20 de ori pe zi la usa sau sa ma streseze soneria

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Ce atatea explicatii frate? Spui nu primesc! si gata!

| PRamona a răspuns:

Pass aici e cu plata laughing

| MrrLove a răspuns:

Asteapta vin cand vreau vrei bani aa laughing te pu eu sa colinzi nu imi place colindu tau nu ai cantat bine lasa-ma nu primesti nimic ( funda?

| Fortune a răspuns:

Ce intrebare de rahat e asta?

| Aleka99 a răspuns:

Nu deschizi la usa.Ce atat de multa chinuiala.