| simaalex98 a întrebat:

Vreau sa cumpar un telefon si trebuie sa il trimita prin Fan Courier la mine.Treaba e ca eu stau la 30KM de cel mai apropiat sediu.Ca sa nu mil aduca acasa ce sa fac? Daca trec adresa mea mil aduce acasa?

5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Da, ti-l aduce acasa, insa costa transportul (dar nu o suma foarte mare).
Cel mai bine suni la ei, si intrebi si iti vor spune exact cat.

| AlexDu a răspuns:

Suni la ei(este numar de telefon, unde dai comanda), si le explici, si ei o sa aiba in stoc sitrebuie sa te duci dupa el.
Dar la 30km distanta, cat dai pe benzina/motorina, mai bine platesti transportul.:d

| simaalex98 explică (pentru AlexDu):

Pai mai bine dau 15 lei cu autobuzul.El cand ma taxeaza, ma taxeaza dus-intors, ca am mai patit-o.Si imi ia 60 lei asa ca nu fac nici o afacerehappy

| Andrey12 a răspuns:

Daca esti chitra (nu vreau sa te jignesc) ia autobuzul. Dar sa stii ca nu costa mult transportul.

| simaalex98 explică (pentru Andrey12):

Nu e foarte mare dar in comparatie cu pretul telefonului este mai mult transportul decat telefonul.Si e cam absurd sa coste mai putin telefonul decat transportulstraight face