| AdelyN23 a întrebat:

Am nevoie de ajutoru vostru, azi mi-am schimbat Windowsu, mi-am instalat driverele tot am bagat Flash Player. Si acuma imi merge in reluare YouTube si cand vreau sa deschid un Tab nou in Opera mi se deschide dupa 1 minut ( maxim 2 ). Asa daca mi se deschide Opera pe Google.ro imi merge bine, numai YouTube sa nu deschid. Spuneti-mi va rog ce trebuie sa fac, dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexDu a răspuns:

Pune-ti Google Chrome in primul rand, apoi incearca sa scanezi sa vazi daca nu ai virusi, si daca nu ai virusi, incearca cu CCleaner sa scanezi sa vezi daca ai probleme.

| AdelyN23 explică (pentru AlexDu):

Multumesc, acuma am sa incerc! happy pe Google Chrome merge si mai greu happy

3 răspunsuri:
| TeaUzumaki a răspuns:

Verifica conexiunea la net

| AdelyN23 explică (pentru TeaUzumaki):

Conexiunea la internet e foarte buna ca dunga aceea gri de la youtube e deja la capat, doar ca merge greu.