| bystefu a întrebat:

Salutare, cine cunoaste vreun avocat din Craiova care este capabil pentru o cerere la cedo, in urma unei sentinte definitiva dar nu irevocabila.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| bilaboss2013 a răspuns:

Ie foarete buna avocatul ieu ti-l recomand:BARBU Adrian-Ovidiu

- Avocat definitiv

Cabinet individual Barbu Adrian-Ovidiu - Cabinet de avocat
Calitate: Titular

Sediu profesional: com. Cîrcea, str.Romaniţei, nr.6, jud.Dolj

Tel. birou:; Fax:

Mobil: -, E-mail:

Website: -

Instante la care poate pune concluzii: Toate instanţele

2 răspunsuri:
| bystefu explică:

Multumesc mult, am sa incerc sa fac rost de nr de mobil, sa aranjam o intalnire!

| ValentinCN a răspuns:

Inainte sa doresti acest lucru, iti recomand sa cunosti Competenta CEDO mai intai, care poate fi gasita aici http://drept-md.com/competenta-cedo/
Succes!