| Broadband a întrebat:

Salutare.dupa cat timp ar trebui sa primesc banii de somaj? am facut actele pe 5 august, pe 9 septembrie acum am fost sa-mi dea un carnet si am semnat niste hartii, pe carnet scrie 15.10. 2013. luna aceasta voi primi ceva sau abia in octombrie?

Răspuns Câştigător
| Garsonfane1979 a răspuns:

Daca nu ma insel iti vine jumate din suma adica din 250 iti vine doar 125 pentru ca se calculeaza doar jumate de luna. Apoi vin toate 250 pana in a 7 luna cand vine inca 125 adica cealalta jumatate. Stiu ca vine pe 22 sept or 27 sept thinking hm nu mai stiu sigur.

1 răspuns:
| AlexandruGeorgeNita a răspuns:

Luna asta nu iti vine nimic. din octombrie o sa-ti vina primul somaj.