| NYØ2002 a întrebat:

Eu fac 18 ani pe 14 mai si am o problemă:
La buletin contează cum am parul(Instagram:nyoentox2002)si cum sunt imbracat?

Buletinul il pot face inainte de ziua mea? Ca să pot depune si cerere pentru alocatie,sa imi termin toate actele si faza mai e ca imi schimb si banca,cardul pe care iau alocatia vreau sa fie pe numele meu!

Alta faza si mai nasoală:
Cardul de pe care imi da mama alocatia e pe numele lui taica-miu, adica trebuie sa vina la banca sa isi inchidă contul? Daca da, eu nu cred ca va veni ca nu il intereseaza, daca era pe numele lui maica-mea se ducea ea

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| RavenNymph a răspuns:

Nu contează cum ai părul atâta timp cât nu îți stă pe față (din ce am văzut nu e o problemă) și nu contează cum ești îmbrăcat atâta timp cât este decent.
Da, îți poti face buletinul cu puțin înainte de ziua ta.
Iar legat de cardul tau, sugestia mea e să îți faci altul pe numele tău pentru alocație, iar pe acela să îl închideți când aveți ocazia. Eu am facut greșeala de a mă complica așa cu schimbarea titularului de cont și o fost doar o mare bătaie de cap.
Baftă!

| NY2002 explică (pentru RavenNymph):

Faza e ca nu cred ca vrea taicameo să vină

| RavenNymph a răspuns (pentru NY2002):

Pai nu îți poți face alt cont dacă nu vine el?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu conteaza cum e parul, sa ti se vada bine fata. Nici cum esti îmbrăcată nu prea conteaza. Doar bluza sa fie mai inchisa la culoare sa fie contrastul ok.