| nuarde a întrebat:

Salutare la toți. Am și eu o intrebare. De ce nu mai funcționează site-ul TPU? Mereu cănd vreau să trimit o întrebare ori să o citesc, imi apar tot felul de reclame, multe reclame, iar celelalte locuri nu le văd! Vă mulțumesc anticipat pentru un răspuns!

3 răspunsuri:
| Lexi888 a răspuns:

Mie imi face asa NON STOP.e stricat siteul

| Carina1234 a răspuns:

Cred ca doar tie, mie nu imi apare

| nuarde explică (pentru Carina1234):

Păi nici mie nu imi apare! laughing Tocmai de asta întreb fiindcă nici mie nu imi apare nimic. Ori cum, mersi frumos de răspuns.Se pare că nu sunt singurul care am această problemă!