| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva vreun centru sau ceva de genul in asta in Bucuresti care cumpara haine uzate?

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Bai cotcodacule...du-te si cotcodaceste la alta poarta ca nu reusesti nici sa ma amuzi, nici sa ma enervezi. Nici macar n-ai inteles intrebarea, n-ai inteles nici care era treaba cu acele "gunoaie", n-ai inteles nici unde si de ce as vrea sa le vand...n-ai inteles absolut nimic din topicul asta.
Iti dau si eu un sfat cat se poate de prietenesc... data viitoare, cand vrei sa te mai bagi aiurea intr-o converstaie, aminteste-ti de un proverb pe care cu siguranta il stii si sunt convinsa ca nici nu sunt prima care ti-l spune: "Dupa ce ca esti prost, mai faci si ceva in drum!"
O viata frumoasa in continuare!

Topic inchis.

| cotcodac4 a răspuns:

Auzi fata sper ca nu ai pus intrebarea din lipsa de ocupatie laughing

| AndraNicoleta a răspuns (pentru cotcodac4):

Nu...am pus-o pentru ca am foarte multe costume, blanuri si alte chestii extrem de deomodate pe care nu le mai poarta nimeni si de donat, nu stiu daca ar avea cineva ce face cu blanuri de iepure, palarii ciudate si costume de ginerici, Asa ca m-am gandit sa le vand undeva. Fata.

| cotcodac4 a răspuns (pentru AndraNicoleta):

Fata dar ce faci, spui ce sunt extrem de demodate si nu le mai poarta nimeni si sunt de donat, dar vrei bani pe ele.esti un pic rautacioasa

| AndraNicoleta a răspuns (pentru cotcodac4):

Pai NU sunt de donat. Invata sa citesti.

| cotcodac4 a răspuns (pentru AndraNicoleta):

Ppppppppppfffffffffffff pai fata eu am invatat sa scriu in 2 limbi si sa citesc. mersi ca mi-ai atras atentia, dar eu tot nu inteleg de ce spui prin :nu le mai poarta nimeni si de donat, nu stiu daca ar avea cineva cineva nevoie de ele(hainele)

| AndraNicoleta a răspuns (pentru cotcodac4):

Ma bucur ca stii doua limbi, si se pare ca o inventezi si pe a treia happy. Numai tu intelegi ce vrei sa spui.

| cotcodac4 a răspuns (pentru AndraNicoleta):

Fata eu am gresit la scris nu si la inteles, dar greseli asemanatoare gasesti si pe siteul CIA

| AndraNicoleta a răspuns (pentru cotcodac4):

Hai ca deja m-ai plictisit!

| cotcodac4 a răspuns (pentru AndraNicoleta):

Vreau sa va cer scuze alteta, si scuzati-mi manierele grosolanelaughing si vreau sa imi dai cele 5 minute pierdute cu tine.iar greseala de pe siteul CIA o gasesti la sectiunea Romania

| cotcodac4 a răspuns (pentru AndraNicoleta):

Tu vrei sa vinzi gunoaie sa faci bani sa mergi cu autobuzul caci eu am vazut o intrebare in care intrebai daca se mai dau amenzi

| CcristianN a răspuns:

Sper ca esti multumita de raspuns

| Nimphetamine a răspuns:

Stii asa puteai sa formulezi altfel intrebarea.

| cotcodac4 a răspuns (pentru Nimphetamine):

Poate crede ca noi ii vrem toalelelaughing