| Marius19881 a întrebat:

Spunea Hawking ca teoria M ar putea aduce miracole dar si dezavantaje,care anume ar fi avantajele dar si dezavantajele? uitati-va la Hawking string theory, daca nu ma credeti!

4 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Omule, tu chiar nu-ti dai seama ca vorbesti singur? Ai pus zeci/sute de intrebari de genul asta, la care, in cel mai bun caz, ai primit raspunsuri in care erai luat la misto sau trimis la consult psihiatric. Administratori site-ului ti-au suspendat vreo doua conturi. De ce continui?

| Marius19881 explică (pentru JackR):

Pana gasesc raspunsul! vreau sa aflu! am cautat si pe net dar nu inteleg! oricum nu cedez, sa-mi suspendeze si casa ca pana nu aflu totul nu ma las!

| Visereale a răspuns:

Hawking nu face decât să se zbată întrun bol al eternități, este un trend acum că toată lumea e ateistă si toti cred că în știință e răspunsul, dar nimeni nu vrea să accepte realitatea ca știință este ceva relativ nou, si ca lumea a existat si când nu se știa că planeta noastră e ovala si ce e ala spațiu cosmic, deci nu spun că toate religiile sunt perfecte, de fapt probabil niciuna, si nici ca răspunsul se află întrun cult dar exista unei forțe divine este probabil inevitabila.Acum spun ceva simplu dar mna elocvent cu tot ce este în acest univers,, ce ție nu-ți place altuia nu-i face''.

| Marius19881 explică (pentru Visereale):

Taci ba dreacu din gura.