| bibicarina a întrebat:

Sufar de bruxism nocturn, am ajuns sa scarsnesc din dinti atat de rau ca am ajuns sa imi rup dintii, mi am facut rost de o gutiera, problema este ca imi vine sa vomit cum imi pun gutiera si imi atinge putin cerul gurii, eu am avut mereu probleme cand ceva starin imi atinge cerul gurii imi vine sa vomi, ce sa fac ca sa pot purta gutiera.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La clinica Glamour Dent Bucuresti se vinde un aparat care ar ameliora semnificativ bruxismul.Se numeste NTI si costa 500 ron.

| pantera2011 a răspuns:

Du-te la doctor nu te juca cu viata ta ...viata e frumoasa trebuie traita