| StefStefStef a întrebat:

Sunt la mate-info si nu stiu la ce facultate sa dau...astept parerile voastre.

8 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Ce iti place sa faci cel mai mult?

| StefStefStef explică (pentru ancaval):

Sa fotografiez big grin

| ancaval a răspuns (pentru StefStefStef):

Este facultatea de Arte si design Timisoara, Bucuresti.

| StefStefStef explică (pentru ancaval):

Altceva ce mi recomanzi, ma gandesc sa ma si transfer daca e nevoie...

| simomih a răspuns:

Nu e nevoie sa te transferi.Profilul acesta iti da posibilitatea de a merge la orice facultate. Avand in vedere ca iti place sa fotografiezi ai putea sa dai la arte.Profilul tau iti deschie porti spre:medicina,ASE, FEA, AC, FAC. DE INFORMATICA; chiar si drept, sociologie.te poti duce oriunde de la acest profil.dc iti place sa fotografiezi cred ca poti face niste cursuri si sa faci o fac in paralel pentru. a avea mai multe obtiuni.

| Dennii14 a răspuns:

Economie. La finante.

| StefStefStef explică:

M am gandit sa dau la politehnica ramura hidroelectrica....sunt la mate-info si urasc matematica si fizica sad

| mindcontrol a răspuns:

Nu conteaza profilul la care esti acum, important este sa stii domeniile care iti plac si daca ai sau vei putea dezvolta atributiile postului/domeniului ales.