| MarisAlin a întrebat:

TPU ajutor dau funda cum pot sa scap de ticurile astea prostesti

Răspuns Câştigător
| ღNameღ a răspuns:

Esti ca frATIMIU,MAMA L-A DUS La psihologi o gramada,in austria ca sa mai afle informatii,uite ce am aflat.:
-- Depinde de tine doar
--Daca il ai de mult nu poti scapa de el si poti avea usor mici probleme la inima
--Nu poti cu un medicament
--Cel mai important, cu cat lumea iti va spune sa nu mai faci, tu vei face mai mult

1 răspuns:
| κλάους a răspuns:

Cea mai buna solutie e sa nu le mai faci, sa te opresti, sa fi constient (daca tot nu poti, macar sa le faci de mai putine ori pe zi). Eu unu aveam multe ticuri, si la ochii, si acum nu mai am!