| SweetSacrifice a întrebat:

Trebuie sa explic maine cateva informatii generale despre Adolf Hitler.Dar nu prea stiu care sunt informatile generale,adica cele mai importante,pe scurt. Stiu,wikipedia,google etc, dar nu prea stiu ce sa zic doar lucrurile generale sa nu intru in detaliu.

3 răspunsuri:
| gheorgheasdasa a răspuns:

Ce ai zice de planul lui secret de a crea OZN-uri pentru a bombarda Londra si Washington? se spune ca a reusit sa creeze cateva doar ca tocmai atunci era Germania in asediu datorita armatei rusesti si pentru a nu captura inamicii aceste planuri ..au fost distruse si schemele si ozn-urile create ..gasesti mai multe detalii pe net

| Skillisallineed a răspuns:

Http://www.biografia.ro/biografia/adolf_hitler.html Si mai scurtezi de acolo, iei numai ce iti trebuie, e perfecta biografia asta