| imihaistoian a întrebat:

Un politist isi poate da seama uitandu-se la masina in mers daca are sau nu cauciucuri de iarna?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu are cum doar atunci cand e oprita se uita daca are acel simbol de zapada si caracteristicile care le are cauciucul (dar exista varianta all season) asa nu mai e necesar sa tot le schimbi in fiecare an.

| skumpiku a răspuns (pentru mgtow):

Incearca un mic experiment si o sa vezi ca am dreptate

2 răspunsuri:
| skumpiku a răspuns:

Da, diferenta vizibila dintre cele doua tipuri de cauciucuri este ca cele de iarna arunca mazga in urma pe cand celelalte arunca mazga in parti si mai putin in urmawinking