| muzicagratis a întrebat:

Unde credeti ca vom ajunge ca tara? Care ne va fi viitorul.Care ar fi solutia.Astept Raspunsurile Voastre! http://MuzicaGratis.Tk

5 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

1. În faliment.
2. Viitorul ne va găsi într-o groapă comună.
3. Soluţia! Mărirea urgentă a cimitirelor. Plouă cu români flămânzi.
Extra tags: Exterminarea muncitorilor a-nceput! 2012 e aproape! Supravieţuirea este de partea hoţilor!
Morala: infracţionalitatea încurajată de guvern.
Ave Băse! Flush. :-& phbbbbt phbbbbt phbbbbt phbbbbt

| cornel a răspuns:

Deocamdata nu se stie.
o sa vedem in timp.

| dulcik a răspuns:

Viitorul nostru e foarte negru. O noua revolutie si jos guvernul Boc si de altfel jos Basescu.Probabil o sa ajungem sa murim de foame si o sa ne furam uni pe alti pentru a supravietui si cat mai multa lume in strada.

| esy72bj a răspuns:

E o parsivitate ce faci tu acum! Pui o intrebare pe baza unui subiect fierbinte dar de fapt vrei sa promovezi acel site a carui link il ai postat. Scuza-ma dar este doar o mizerie! Inseamna ca ne crezi pe toti retardati.

| bocascity a răspuns:

Nu vom ajunge nicaieri. Daca nu se ia o decizie cat mai repede vom ajunge mai rau ca Lituania...