| Yahoo965 a întrebat:

URGENT! Am un aparat foto (FUJI AX350). De câteva zile am o problemă cu el. Când îl deschid îmi apare "Eroare cartelă" şi nu mă lasă să fac poze sau să văd pozele. Am încercat să folosesc şi Recuva, şi GetDataBack, dar îmi spune că dispozitivul nu este pregătit. Ce aş putea face? Mai există vreo şansă să îmi recuperez fotografiile din el?

1 răspuns:
| Viktoria99 a răspuns:

Incearca sa scoti cartela de memorie din el si pune-o in calculator pentru a putea viziona foto, daca nu merge uita ca cartele de memorie intr-o parte un buton apasa botunul pentru a debloka... sper sa-ti fiu de ajutor.