| andreievelinthird a întrebat:

Voi pe ce va cheltuiti banii? v-ati gandit sa ii cheltuiti si in ceva placut si util in acelasi timp? adica sa gen sa te duci la un masaj,te si ajuta pentru sanatatea psihica, e relaxant si e si placut.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Fac banii din tehnologie ii investesc în tehnologie, dar un masaj cervical da ar fi foarte bun, mersul la sala, meditația și un curs de marketing și publicitate sau web design, eu as călători sa descopăr istoria pe viu

7 răspunsuri:
| mi25 a răspuns:

Eu i-am cheltuit sa imi fac o casa de vacanta, caruia ii tot aduc imbunatairi.

| Editocroci a răspuns:

Am fost la masaj la un spa și nu prea mi-a plăcut.

| andreievelinthird explică (pentru Editocroci):

La reflexoterapie ai fost? Jacuzzi te ai gândit să cumperi?

| Editocroci a răspuns (pentru andreievelinthird):

Nu-s nici magistrat nici parlamentar ca să am bani de jacuzzi.

| sparklingqueen a răspuns:

Salut, intrebare buna. Eu personal daca as avea suma necesara si pentru a supraviețui si pentru placeri, as prefera sa calatoresc.

| andreievelinthird explică (pentru sparklingqueen):

Pai calatoresti, dar daca jobul iti permite sa ai concediu de doar 20 de zile ce facem? calatoresti dar si daca ai avea 3000de euro cum au programatorii tot nu poti calatorii mai mult de 20 de zile si na si alea teoretic ca pot sa mai intervina chestii.

| andreievelinthird explică (pentru sparklingqueen):

Si in afara de a călători mai ce? Că de călătorit nu poți decât când ai concediul