| robwow a întrebat:

Vreau sa intru pe un forum, care pana acum 3 zile mergea perfect, acum mi se incarca 1 minut si nu imi merge, apare ca nu s-a gasit, mi-a zis cineva sa sterg Cookies, am sters tot degeaba.

3 răspunsuri:
| alexy19a a răspuns:

```````Nu are legatura cu Cookies. Ast inseamna ca s-a inchis forumul respectiv site-ul.(Dar daca nu merge forumul e inchis). Asteapta poate o sa se redeschidawinking

| robwow explică (pentru alexy19a):

Nu-mi merge numai mie (cred), am intrebat multa lume si lor le merge

| alexy19a a răspuns:

Poi da ma. Daca n u ii merge la multa lume inseamna ca forumul e inchis de la administratorii sai. Asteapta poate o sa il deschida dar sa stii ca nu are legatura cu coochies. vezi poate nu ai un Adobe flash player dar eu zic ca nu e de la asta.