| Denisa_Deni_1995_w6Ss a întrebat:

Vreau sa ma mut de la economic la filologie! Ce diferențe trebuie sa dau? Abia azi am aflat ca am intrat la economic și nu vreau sa rămân.Stiu ca abia din după un semestru pot sa ma transfer.

3 răspunsuri:
| LoryC a răspuns:

Trebuie sa dai diferente la latină, istorie, geografie (dacă ai avut doar o oră pe săptămână), la română (fiind profil uman, probabil că ți se va cere) și la științe sociale este posibil să dai, dar dacă te transferi anul acesta, nu sunt sigură dacă se mai dă.

| Denisa_Deni_1995_w6Ss explică (pentru LoryC):

Pai știu doar ca dau teza din engleză, mate și romană. Deci din astea am înțeles ca nu dau diferența. Mulțumesc mult. Eu vreau sa ma transfer cât mai curând posibil pentru ca nu îmi doresc aceast profil.

| LoryC a răspuns (pentru Denisa_Deni_1995_w6Ss):

E destul de greu la profil economic.