| danielaX0Xo a întrebat:

Vreau sa stiu cum aflu daca sunt medium,se intampla uneori lucuri ciudate, si ma intreb oare sunt medium

Răspuns Câştigător
| AnimeGirl3496 a răspuns:

Nu stiu exact cum afli asta, cauta mai multe pe Google. Din cate am vazut eu prin filme, mediumul vede spiritele oamenilor morti care nu au trecut dincolo. Ele se numesc spirite neimpacte, care mereu vor sa vada pe cineva, sa transmita un mesaj cuiva, etc. Esti medium daca poti contacta un astfel de spirit. Sfat: NU te duce intr-un cimitir ca sa afli asta.
Daca nu vezi spirite, nu esti medium.

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Lucruri ciudate precum?

| blackcat99 a răspuns:

Animegirl3496, nu neaparat un medium vede spiritele, ci poate comunica cu ele. Depinde ce vrei sa spui prin lucruri ciudate, fii mai concreta. In general, mediumul poate comunica cu spiritele, le aud vocile, pur si simplu comunica in moduri ciudate cu spiritele.

| Shatteredx a răspuns:

Si eu credeam mai demult ca sunt medium. Ghici ce? Nu sunt!

| allexandraaaaa a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu spiritele, daca reusesti inseamna ca esti.

| oALEEoAXIo a răspuns:

Si eu cred ca sunt medium. Sti de ce? Mai mult noaptea mi se face frica singura si aud fel de fel de sunete prin camera. Nu o sa incerc pentru ca imi e frica. Daca chiar exista spirite la mine in camera? Spun idioteni! Nu are cum sa fie dar totusi incearca tu sa comunici cu un sprit dupa cum a zis AnimeGirl3496, spirite neimpacte.
Uita-te pe Google si cauta informati mai multe.
Dupa cum am zis mi-e frica sa incerc sa comunic cu un spirit. Am doar 14 ani. happy
Incearca sa uiti de lucrurile ciudate care se intampla. Nu deveni un mediu pentru ca daca chiar esti ti se vor intampla tie multe lucruri ciudate. De exemplu: sunete, umbre si alte care iti vor face frica si te vor speria.
Bye bye.