| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Vreau sa stiu si eu, cum as putea face abonati pe YouTube usor?!?

TheRealAdy pe YouTube!
Postez jocuri si Fortnite in principal.
Link: https://www.youtube.com/channel/UCsUyPnrd9v2f2xxJgvJ_J5w

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca nu vorbesti, in timp ce joci, nu vei face niciodata abonati. Voiam sa-ti dau subscribe, dar cand am vazut ca videoclipurile tale nu includ si o voce sau ceva, am lasat-o balta.

| Andreeush a răspuns:

Încearcă să distribui canalul pe profilul tău de Facebook.

| Theo94 a răspuns:

Fa ceva interesant, ce faci tu acum este extrem de plictisitor mai ales daca nu vorbesti.