| cioka12 a întrebat:

Mi-am instalat un win 7 acum cateva zile. Am incercat sa-mi iau niste jocuri, le-am luat dar nu mi se deschid. Inainte aveam win XP si mi se deschideau perfect dar acum canci... Am asteptat sa mi se deschida dar nimic. Va rog ajutati-ma! Dau funda happy

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

2 GB de memorie cumva?

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Cand cauti sa descarci jocurile scrie win 7 un ex: "Gta IV win7 download" asta am patit si eu. Daca le desc asa ati merg 100%

| cioka12 explică (pentru DjSheepyOfficial):

Am incercat si degeaba... oare sa fie de la placa video, PC ceva? Oare sa nu fie capabil PC-ul meu pentru win 7?

| cioka12 explică (pentru DjSheepyOfficial):

Oare sa nu fie bun PC-ul? sa nu fie capabil sa duca un windows 7?