| Alex1337 a întrebat:

se poate cineva sa ma ajute cu un print screen la clasamentul pentru "cursa loteriilor" de la netbet? Am iesit in top50 si aparent netbet se face ca ploua. Multumesc frumos

2 răspunsuri:
| Rotazi a răspuns:

Da un link unde se afla lista. Incerc, nu promit.

| Alex1337 explică (pentru Rotazi):

Nu am un link ca l-au facut sa dispara. Concursul a fost cursa loteriilor pe www.loto.netbet.ro. Daca stiti pe cineva care a participat in acest concurs si a facut un print screen la clasament sa pot sa le dovedesc celor de la netbet, mai nou trebuie sa dovedesti nu e ca si cum baza lor de date arata clar tot.