| Vendetta47 a întrebat:

De ce cand ma joc pustin GTA SA imi apare Blue Screen? Cum pot sa-l rezolv?(Lam curatat de praf). FUNDA!

6 răspunsuri:
| YoChinezu a răspuns:

Cum adica Blue Screen faci screen shout? poate ai prea putigi GB rami sau placa video nu corespunde cu GTA SA deci uitate la cerinte optime GTA SA

| Vendetta47 explică (pentru YoChinezu):

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Am placa video nVidia GeForce mx4000 128mb ram si Rami 512.

| YoChinezu a răspuns (pentru Vendetta47):

Deci hai sa zic si mi mi se intampla asa si am formatat pc ai windows full?
si uitate la cerintele astea http://www.e-phorum.net/......an-andreas
si eu am 3, 25GB Rami 2, 60 GHz
NVIDIA GeForce 9600 GT

| YoChinezu a răspuns (pentru Vendetta47):

Si uitate mai scrie acolo jos Beginning dump of physical memori

Viteza procesor necesara : Pentium 3 la 1 GHz
Memorie RAM necesara : 256 MB
Memorie Hark Disk necesara : 3.6 GB Liberi
Memorie video necesara : 64 MB (GeForce 3)

| Vendetta47 explică (pentru YoChinezu):

Cerintele de sistem le am bune big grin. Deci ce fac sa-mi mearga?

| Vendetta47 explică (pentru YoChinezu):

Nu stiu daca e FULL dar stiu ca nu e originalwinking.