| crazywolf19 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor.
Am cumparat un PC acum 5-6 luni si merge perfect.Problema mea a aparut aum 3 zile dupa ce am dat restart(un restart normal... nu s-a blocat sau altceva), cand a revenit (dupa restart) in loc de litere erau patrate, cercuri si altele dar nu litere. am incercat sa dau restaurare sistem, sa schimb limba, dar nimic nu stiu cum pot rezolva rog ajutor. Multumesc anticipat.
P.S. :ofer fundita celui care ma ajuta sa rezolv problema.

3 răspunsuri:
| Silviukill a răspuns:

Ok problema e grava ai nevoie de un specialist pentru asta daca nu gasesti poate ai vreun prieten sau un vecin sa te ajute, e foarte grava problema deci ai nevoie de un specialist

| crazywolf19 explică (pentru Silviukill):

Nu sti cumva cum se da restaurare sistem la windows 7?
Precizez ca nu am creat un punct de resaturare.

| crazywolf19 explică (pentru Silviukill):

Nu ai idee cum sa dau restaurare sistem daca nu am creat punct de restaurare.