| Adriana12345 a întrebat:

Mi s-a intors imaginea de la laptop si am facut.o la loc insa la margini se vede negru si in mijloc normal ( nu se vede pe tot ecranul ) Cum il fac la loc?

2 răspunsuri:
| BooGDaaN96 a răspuns:

Ar trebui să poţi să măreşti din panul de comandă al plăcii video sau vezi că ai combinaţia de taste Fn+F1, F2,... Ar trebui să ai afişat acolo.
E posibil totodată să ţi se fi modificat rezoluţia ecanului. Ai putea verifica prin click dreapta pe desktop->>rezoluţie.