| Foinul a întrebat:

Salut/buna! Ceva ciudat se intampla cu cpu-ul meu. Deci il mai apuca sa stea 2-3 saptamani la temperatura 80-92 grade si dupa revine la normal la temperatura sub 80. E a 3-a oara cand se intampla, as putea sa pun si pasta, dar as vrea sa stiu si daca e un virus ceva bitcoin miner in pc. Voi da un scan cu windows defender.Desi nu il gasesc in task manager, nimic nu pare dubios. Funda for sure

Răspuns Câştigător
| Popescu_Razvan_2001 a răspuns:

Ti-as sugera sa reinstalezi windows-ul, apoi sa-ti iei un cooler mai bun.

| Foinul explică (pentru Popescu_Razvan_2001):

Scuza-ma ca dau aceasta funda foarte tarziu. :V

7 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Windonws defender e decent dar nu le prinde pe toate. Recomand rkill inainte se scanare, si combofix ca scanare in plus. Sa le descarci doar de pe bleepingcomputer cand le cauti.

| Foinul explică (pentru Wr3nch):

Voi incerca

| Foinul explică (pentru Wr3nch):

Nu merge

| Wr3nch a răspuns:

Ce nu merge mai exact? laughing)

| TheCoolMouseK a răspuns:

Cel mai probabil e virus. Ia-ti un antivirus free, ca si Avast si incearca sa scanezi cu el.

| Foinul explică:

BA... a revenit la normal singur asa cum am spus, dar multumesc pentru ajutor!happy