| Tudoro99 a întrebat:

Mafia 3 o sa apara?
Am terminat Mafia 2 si sfarsitul este cam ciudat, si am ramas nelamurit: il omoara pe Joe sau scapa?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Mafia 3 o sa apara probabil peste cativa ani, e un proiect in desfasurare, vazui data in iunie 2014, dar e fake anuntul.

cat despre Joe, sfarsitul e ambiguu, lasa loc de interpretari, eu nu cred ca moare, e un tip prea istet (asa a fost prezentat in tot jocul) si cred ca scapa din masina.

poti juca DLC-ul Joe's Adventures, unde sigur va fi prezentat un sfarsit al acestuia, desi pe internet nu am vazut un raspuns exact.

| Tudoro99 explică (pentru CoquineNoire):

Am terminat Mafia 2 si toate dlc-urile am crezut ca v-oi afla ceva. Ms!

2 răspunsuri:
| razvanytb a răspuns:

Scapa