| vlad1887 a întrebat:

Salut.Un prieten a apasat din greseala pe un virus dala cu ai castigat nu stiu ce ca esti al 100000 nu stiu ce..si i-a dat Blue screen..si a incetcat acum sa instaleze windowsu..nu mai merge...are cineva idee de ce?

6 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Sigur esti tu,nu prietenul tau, daca nu erai tu, numai mentionai happy. Virusul troian, du-te cu pc la un expert, si sa ai portofelu langa tine laughing. Daca credeti in toate prostiile alea aveti de platit.Numai bine!

| vlad1887 explică (pentru StoicaAndi):

Nu sunt eu din moment ce scriu dupa calculatorlaughing)nu ti se pare logic? si totul s-a rezolvat cu schimbarea windowsului

| StoicaAndi a răspuns (pentru vlad1887):

Bine ma bucur.

| SanduVictor a răspuns:

Este troian, sigur sa instalat in placa de baza

| Adnosius a răspuns:

Probabil e un troian(cel mai rau virus).Eu as sugera sa se duca cu PC-ul la un expert, va sti el ce sa facawinking.

| vlad1887 explică:

Ce e de facut?